icon

Best Fiends

8.3.1 için
Android

4.6

36

Bir kaç iyi arkadaş

702.7k

Bu uygulamayı oyla

+3

Best Friends, bir panelde kaybolmaları için parçaları eşleştirerek bir araya getirmeniz gereken bir bulmaca oyunudur. Bunu yapmak için parmağınızı bir parçanın üzerine getirin ve sonra birbirine değen parçaları eşleştirerek çizim yapın.

Bu basit oyun kurgusuyla , Best Friends sizi kötü sümüklü böceklere karşı bir grup sevimli böceğe yardım etmeniz gereken bir maceraya doğru sürükler. Aynı tarzın farklı parçalarını bir araya getirdiğinizde, böcek arkadaşlarınız sümüklü böceklere saldırır ve eğer parçalar aynı renkteyse, saldırı çok daha güçlü olur.

Sümüklü böceklere karşı yarattığı hasarı arttırmak için Best Friends'teki her bir böceğin gücünü arttırabilirsiniz. Her birinin özel bir parçası vardır, ve her böcek çeşidi kendine özgüdür ve bu da daha çok hasara sebep olur.

Best Friends muhteşem grafikler sunar. Elmasların yerini çiçekler, su damlaları ve yapraklar alır, fakat tarzı renklerin tüm ekranı kapladığı Bejeweled oyunlarını hatırlatır.

Best Friends, yapabileceklerinizi gösterebileceğiniz 100'den fazla seviyeye ve basit ve eğlenceli oyun kurgusuna sahip bir bulmaca oyunudur.
X